Вагітність взимку

Холодно, похмура волога погода, короткий світловий день. Не завжди хочеться вилізати з-під ковдри. Зима — непростий період, особливо для вагітних. Коли збивається ритм сну, часто почуваєшся втомленою, у кепському настрої. Однією з причин цього є зниження рівня гормонів, що відповідають за задоволення й бадьорість: серотоніну та мелатоніну. На додачу нестача кисню, вітамінів і збільшена схильність до застуд. Тому майбутнім мамам потрібно посилено дбати про своє здоров’я й емоційний стан.


По-перше, не відміняйте прогулянки. Вагітним жінкам дуже треба гуляти й ловити рідкісні сонячні промені. Це допоможе запобігти кисневому голодуванню, сприятиме виробленню вітаміну D. А денне світло та рух врятує від депресії. При цьому не забувайте тепло вдягатися. Можна купити теплий одяг для вагітних в спеціалізованих магазинах- зараз дуже багатий вибір.


По-друге, забезпечте гарне освітлення в приміщенні. Брак світла погано впливає на настрій. Окрім цього, намагайтеся створити психологічний комфорт там, де проводите багато часу. Оточіть себе квітами, яскравими речами, приємними дрібничками.

По-третє, дбайте про регулярний сон і відпочинок. Вагітній жінці потрібно висипатися.

Також особливо важливим елементом є харчування. Вживайте більше овочів і фруктів, зелень, щоб забезпечити достатній рівень вітамінів, жирну рибу, грецькі горіхи, насіння, крупи, яйця, сир. Іноді дозволяйте собі трохи смаколиків для підняття настрою.


Ще один спосіб гарно провести зиму — підтримання свого емоційного стану. По можливості зустрічайтеся з друзями, відвідуйте приємні для себе місця, а може вам подобаються просто тихі вечори з цікавою книжкою чи фільмом. Уникайте стресових ситуацій, тривожних новин, агресивно налаштованих людей. Спробуйте зайнятися творчою роботою, знаходьте час для саморозвитку. Все це надасть вам нових приємних вражень.


одяг для вагітних зима

14 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі