Вагітність влітку

З того моменту, як жінка виявляє дві смужки на експрес-тесті, її життя ділиться на «до» та «після». Народження дитини – одна з найбільш важливих і хвилюючих подій. Майбутній матусі в цей період доводиться бути обережнішою зі своїм здоров’ям, не наражати себе на зайвий ризик.

Якщо вагітність припадає на літню пору, то можна радіти теплу, можливості більше часу проводити на свіжому повітрі, отримати більше вітамінів з ягодами, зеленню та фруктами. А у відпустці отримувати тільки позитивні емоції. Але літо може бути дуже сонячним і жарким, тому щоби уникнути шкоди від сонця, вагітним, як і маленьким дітям, потрібно дотримуватися правил безпеки.


Чи шкідлива засмага для вагітних?

Сонце в помірних дозах вагітним необхідне. Бо саме ультрафіолетові промені сприяють утворенню в шкірі вітаміну D, який є основним стимулятором у процесі засвоєння організмом кальцію, що є край необхідним майбутнім мамам. Також перебування на сонці підвищує настрій, лікує від депресії.

Але користь сонячні ванни принесуть саме в помірних дозах. Прямі сонячні промені є небезпечними. Вагітним рекомендовано засмагати в тіні, бажано зранку й увечері. Тим більше, що під час вагітності жінки засмагають швидше, що пов’язано зі змінами гормонального фону. Ви ж бажаєте отримати ефект «glowing skin», а не червоне обличчя й облущений ніс?

Не потрібно забувати й про підвищений ризик утворення пігментних плям у вагітних, а також про те, що регулярна засмага прискорює старіння шкіри підвищує ризик утворення раку шкіри. Не забувайте використовувати захисні креми або олії від сонця.

Особливо небезпечною для вагітних є спека. Окрім ризику отримання сонячних опіків, є загроза теплового удару, втрати свідомості й ускладнень перебігу вагітності. Для уникнення неприємностей, не перебувайте довгий час на дворі у сильну спеку, використовуйте одяг для вагітних у світлих тонах з дружніх до тіла тканин, пийте достатньо води.

Чи можна вагітним їхати у відпустку?


Це питання спочатку треба поставити своєму лікарю. Чи немає у майбутньої мами протипоказань або ускладнень, що перешкоджають подорожі. Коли ми знову отримаємо можливість літати на закордонні курорти, треба впевнитись, що мама перенесе політ, зміну клімату та харчування.

Якщо, на щастя, у вагітної немає застережень проти поїздок, то відпочинок принесе масу позитивних емоцій й безумовну користь. Особливо, якщо буде можливість купатися у чистому морі, дихати морським повітрям, знаходитися в красивому й безпечному місці.

Плавати для вагітних дуже корисно. Але й тут не обійдеться без застережень. Не потрібно стрибати у воду, купатися при сильних хвилях, плавати забагато або занурюватися у дуже холодну воду. Якщо морське дно вкрито гострими каменями чи коралами, то варто придбати спеціальне взуття для купання, щоб уникнути поранення й зараження.

У випадку купання в прісній воді, треба пересвідчитись, що в цій водоймі дозволено купання та вода чиста. Краще уникати водойм з непроточною водою: озера та ставки.

Вагітність і екскурсії


Довгі поїздки та екскурсії можуть виявитися для вагітної занадто тяжкими, з огляду на можливу спеку й фізичне навантаження.

Коли вже дуже хочеться отримати культурні враження, варто продумати заздалегідь план екскурсії, віддати перевагу комфортному транспорту з кондиціонером, обирати не дуже тривалі заходи, перебувати в місці, захищеному від прямих сонячних променів особливо опівдні, мати доступ до питної води й можливість відвідувати вбиральню.

Вагітність – це дійсно не хвороба. Але це період, коли бажано більше думати про безпеку, бо йдеться не тільки про здоров’я жінки, але й малюка. Нехай довгоочікуване літо принесе лише радість й відпочинок, а подорожі – приємні спогади.

Сукня для вагітних з натуральної бавовни, дуже вишукана та гарно, гарно сідає після вагітності.40 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі