Вечірка для майбутньої матусі

З американських фільмів нам добре відома традиція влаштовувати вечірку для святкування майбутнього народження дитини. Це так зване свято baby shower, що дослівно перекладається як душ малюка, тобто злива з подарунків для немовляти, які вручають його майбутній мамі.

Baby shower

У сучасному вигляді baby shower зародився у США після Другої світової війни, та зараз набирає популярності в Європі. В ресторані чи в вдома однієї з подруг майбутньої мами проводиться свято, де обов’язково повинні бути присутні мами зі стажем та подруги без дітей. Зараз також почали запрошувати чоловіків. Місце тематично прикрашають, готують легкі закуски. Майбутню маму саджають на почесне місце та дарують корисні речі для малюка, зазвичай одяг для немовлят, іграшки тощо. Жінки з дітьми діляться своїм досвідом. Показують світлини діток. Гості спілкуються та розважаються.

Ідея свята в тому, що зібратися в колі близьких друзів мамі після пологів буде складно, бо вона буде зайнята малюком.

В нас існують певні забобони щодо дарування і купівлі речей для малюка наперед. Але сучасні батьки все частіше не переймаються прикметами, а бажають влаштовувати чудову зустріч подруг і близьких для вагітної жінки.

Як організувати

Традиційно baby shower організовують подруги майбутньої мами й тримають це в секреті з метою влаштувати справжній сюрприз. Але в нашій культурі все ж таки варто впевнитися, що майбутня мама не проти подібного заходу.

Варто обрати просторе світле приміщення, де не буде задухи й помістяться всі гості. Прикрасити місце можна повітряними кульками, квітковими композиціями, м’якими іграшками, сімейними фото.

Кольорова гамма зазвичай обирається в залежності від того, чекають дівчинку чи хлопчика, а може двійнят.

Потрібно організувати почесне місце для вагітної, адже вона головна особа свята. Також потурбуватися про святковий стіл. Зручно, якщо це будуть закуски, кексики, порціонні тортики, солодкі напої у вигляді шведського столу. Цікаво, якщо солодощі будуть а одному кольорі, наприклад рожевому. Мамі майбутньої дівчинки це буде приємно.

Продумайте розваги для гостей. Це може бути конкурс, вікторина, майстер-клас з тематикою, пов’язаною з вихованням дітей. Обов’язкова фотосесія.

Можна доручити організацію свята спеціальній компанії. Вони продумають декор і програму вечірки.

Що дарувати

Зручніше заздалегідь скласти перелік бажаних подарунків для гостей. Так точно не прогадаєш. В іншому разі бажаними подарунками будуть одяг для немовляти потрібних кольорів. Якщо стать дитини невідома, можна купити одяг жовтого чи будь-якого нейтрального кольору. У потребі стануть різноманітні комбінезончики для немовлят, бодікі, шапочки, носочки та інше. При цьому варто купувати одяг різного розміру, бо дитина швидко росте. Іграшки для розвитку — ще один безпрограшний варіант. Зараз безліч пропозицій для найменших, головне, щоб це були якісні та безпечні речі. Засоби для догляду, пелюшки, памперси, пляшечки — це все потрібно в побуті з маленькою дитиною.

Не забувайте й про маму. Їй буде приємно отримати, наприклад:

  • спеціальну косметику для вагітних,

  • одяг для вагітних та мам, що годують,

  • речі для годування,

  • прикрасу.

Вечірка з приводу святкування нового життя — чудова можливість проявити турботу й любов для найближчих. Приємні спогади залишиться на довгі роки, а красиві корисні подарунки будуть нагадувати про друзів.

Одяг для вагітних акція - якісний одяг з натуральної тканини купити у виробника

61 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі