Виховання до народження

Вагітні жінки вже давно виявили, що дитина ще до народження відгукується на почуття і настрій матусі: починає рухатись, штовхатися або, навпаки, заспокоюється. Їх здогадки отримали наукове підтвердження. Зараз існує навіть спеціальна наука перинатальна психологія, що вивчає психічне життя ненародженої дитини. Сучасні дослідження доводять, що розвиток та становлення особистості зумовлюється її генотипом, пренатальним досвідом (до народження) та досвідом дитинства.

одяг для вагітних акція, одяг для вагітних за доступними цінами купити у виробника

Вчені стверджують, що, перебуваючи в утробі, дитина відчуває думки, емоційний стан матері, і саме ці враження згодом впливають на формування її характеру, поведінку, психіку. Ставлення матері до дитини — найсильніший фактор, що впливає на її розвиток. Бажана дитина має більше шансів стати емоційно стабільною і фізично здоровою особистістю.

Отже, для народження здорового малюка окрім стабільного емоційного стану майбутньої мами є декілька порад по вихованню й розвитку:

  • налагодження зв’язку з дитиною: говорити з нею, м’яко торкатися живота, уявлять майбутню дитину щасливою, співати колискові. Це сприятиме утворенню справжнього почуття материнської любові.

  • слухати класичну або іншу приємну спокійну музику, зменшити перегляд телевізора, особливо тривожних новин, важких фільмів тощо. Краще дивитися передачі про мистецтво, природу, розважальні програми, гуляти в красивих місцях, відвідувати по можливості галереї, музеї, виставки.

  • займатися спокійними справами: читати, проводити час із близькими людьми, займатися дозволеними видами спорту, притримуватися здорового розпорядку дня.

  • приділяти час собі, своєму зовнішньому вигляду, що дуже важливо для жінки. Можливо приємні моменти принесе вибір речей, необхідних для пологів і малюка. Майбутній мамі час подумати купити одяг для вагітних та годування. Нова красива сукня точно додасть гарного настрою.

Майбутня мама може розділяти своє відчуття щастя з дитиною. Малюк відчуватиме цей зв’язок, і він стане підґрунтям для зростання його потенціалу у майбутньому.

сукні для вагітних недорого купити з якісної тканини для годування

27 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі