Готуємо теплий одяг

Ще по-літньому тепла погода дощами й вітром почала нагадувати, що насправді прийшла осінь, за якою неминуче слідує похолодання. А це означає, що настала пора задуматися про теплий одяг, взуття, а комусь оновити гардероб.

Майбутнім мамам особливо потрібно піклуватися про одяг, що не дасть замерзнути й застудитися. Найкращим варіантом є є купити спеціальний теплий одяг для вагітних.

туніка для вагітних та годування- теплий одяг для вагітних не даст застудитися та забеспечить комфорт в холодну пору року

Щоб зберегти тепло вагітній жінці на довгих прогулянках у холодну пору року знадобляться:

  • штани або джинси для вагітних з утепленої тканини із високим трикотажним паском, що захищатиме живіт;

  • блузка або туніка для вагітних;

  • тепла кофта або светр;

  • куртка або пальто для вагітних;

  • зручне тепле взуття без високих підборів на підошві, що не сковзає;

  • шапка та інші аксесуари.

Для особливих заходів можна придбати сукню для вагітних із щільної тканини з довгим рукавом. А для дому або занять спортом зручними будуть трикотажні лосіни для вагітних.

Всі речі для вагітних передбачають спеціальний фасон і систему крою, що забезпечує комфортне носіння впродовж строку вагітності, а також деякі можна використовувати пізніше для годування дитини завдяки наявності застібок або іншої системи годування. Наприклад, сукню чи блузку часто можна носити після вагітності як звичайну річ вільного крою. У верхньому одязі для вагітних часто пропонується вставка на застібках для живота, яку можна зняти у разі непотреби.

Сучасний одяг для вагітних дозволяє майбутнім мамам не тільки комфортно себе почувати, а й виглядати стильно. Такий одяг шиється з матеріалів, дружніх до тіла, гіпоалергенних та дихаючих. Він не стискає тіло й не заважає. І допомагає майбутній матусі почуватися впевнено.

купити штани для вагітних осінь-зима, теплий одяг для вагітних від виробника


Теплий одяг для вагітних та годуючих мам Україна для довгих прогулянок у холодну погоду

30 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі