Для мам, що годують

В сучасному світі день мами з маленькою дитиною не обмежується домом та парком. Молоді матусі зазвичай ведуть активний спосіб життя. Вони працюють, займаються шопінгом, зустрічаються з друзями або відвідують різноманітні заходи. Поєднувати такий важливий період догляду за немовлям із іншими справами досить важко. Однією з причини цього є необхідність постійного годування дитини. Коли мама годує грудьми, то на людях часто буває це зробити не комфортно. 

Допомогти у цьому може спеціальний одяг для мам, що годують. Він створений, щоб полегшити процес годування і зробити його максимально зручним.

одяг для годування, для годуючих мам, грудне вигодування


Ми намагаємось створювати універсальний одяг для періоду вагітності и годування. Наші сукні або туніки для вагітних можна носити після вагітності як моделі вільного крою та впродовж періоду годування завдяки спеціальним застібкам. Наші моделі не тільки є зручними та практичними, а й стильними. Красива вагітність і період годування малюка — це коли радісна жінка повна любові й впевненості. Тож варто продумати свій ритм життя і, звісно, придбати новий гардероб.

Одяг для вагітних і мам що годують — прояв турботи про себе і свій комфорт.

сукні для годування, одяг для годування, для годуючих, одяг для вагітних та годування

15 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі