Красива вагітність
Чи сильно зміниться тіло під час вагітності? Це одне з найчастіших запитань у майбутніх мам, які щойно виявили дві заповітні смужечки на тесті.


Тіло, звичайно зміниться. Крім круглого животика, трохи збільшаться груди, стегна, додасться декілька кілограмів. Але це природній процес, і фігура не «зіпсується», а просто зазнає певних змін, причому тимчасово. Тіло вагітної набуває класичних жіночних обрисів і втілює диво і красу материнства. Недарма, прийнято говорити, що вагітна жінка сяє особливим світлом. Навіть, якщо, майбутня мама не дуже гарно почувається, вона може піклуватися про свій зовнішній вигляд. Правильний раціон для вагітних, догляд за собою, турбота про свої потреби допоможе підтримати красу й здоров’я.


Вагітність — це ідеальний час для перезавантаження всього способу життя. Приходить усвідомлення, що необхідно зосередитись на собі, давати час для відпочинку, думати про гарні речі, уникати переживань і стресів, щоб не зашкодити малюку. Настає розуміння відповідальності за себе й нове життя всередині. Майбутня мама в гарному настрої вже створює необхідні умови для гармонійного розвитку дитини, а в цьому допомогут

· прогулянки,

· спорт, дозволений вагітним,

· нові приємні враження,

· смачна здорова їжа,

· час с близькими.


Красива вагітність — це коли радісна жінка повна любові й впевненості. Тож варто продумати свій ритм життя на найближчі дев’ять місяців, і звісно, оновити гардероб додавши речі для вагітних. Доведено мільйонами шопоголиків, що ніщо так не підіймає настрій, як нова гарна сукня чи блузочка. Тим більше, що зараз багатий вибір спеціального одягу для вагітних, який можна носити після пологів, а ще й зручно годувати малюка. Є речі, які допоможуть пройти цей шлях у прямому сенсі, наприклад, штани для вагітних зі спеціальним бандажним паском або зручний спеціальний бюстгальтер. Матусі потрібні натуральні дихаючі гіпоалергенні тканини. Одяг для вагітних не повинен стискати чи заважати. Взуття повинно бути зручне й безпечне. Косметика ніжно піклуватися.


Період вагітності дійсно є особливим у житті. Нехай він запам’ятається як найщасливіший. Сяйте, дорогі матусі!

штани для вагітних дуже зручні та комфортні, модний фасон з високим поясом що регулюється під необхідний обьем живота


14 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі