Одяг для вагітних - економимо розумно

Одяг для вагітних — річ тимчасова. Так думає більшість майбутніх мам, особливо ті, для яких настала перша вагітність. Тому намагаються скоротити витрати на одяг та білизну для вагітних. Якщо ж жінка вирішує купити одяг для вагітних, то часто обмежується однією або двома найнеобхіднішими речами.


Але не варто забувати, що період вагітності дійсно є особливим у житті. Й окрім бажання залишатися привабливою в цей час, є необхідність змінити гардероб, бо тіло вагітної жінки змінюється й потребує вільного фасону або зміни розміру одягу. Тим більше, що зараз багатий вибір спеціального одягу для вагітних, який можна носити після вагітності, а ще у ній зручно годувати малюка.


Для розумного й економного шопінгу варто звернути увагу на товари, на які пропонуються сезонні знижки або які підпадають під маркетингові акції. Так ви зможете купити одяг для вагітних недорого, наприклад моделі з минулих колекцій. Зважаючи на класичний стиль і універсальність, вони не втрачають своєї актуальності. Придбати товари на розпродажу — це гарний спосіб отримати нові якісні речі та при цьому зекономити.


Рекомендуємо вам звернути на речі «3-в-1». Це так звані моделі, які підходять як для вагітних, так і для мам, що годують. Наприклад, це може бути плаття для вагітних зі спеціальною системою для годування малюка або блузка чи туніка. Їх можна носити після вагітності як одяг вільного крою. Іноді пропонується окрема вставка на застібках для розширення у зоні животика, наприклад, пальто чи куртки.


Економія може також полягати у купівлі кількох базових речей, що легко комбінуються між собою і з вашими старими речами, замість великої кількості вбрання для різних випадків. Варианті-штани для вагітних і ваша блузка А- сілуєту, лосіни для вагітних і ваш светр вільного крою.


Спеціальний зручний одяг для вагітних допоможе майбутнім матусям бути більш впевненими й красивими.


25 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі