Одяг "на вихід" для майбутньої мами

Одяг для вагітних — це суцільна невизначеність для матусь - початківців. З одного боку велика купа одягу, в який вагітна вже не влазить, а з іншого — невеличка кількість речей, що можна ще натягнути. У випадку запрошення, наприклад, на вечірку чи необхідності відвідати якийсь захід, майбутня мама часто впадає в паніку: що ж надягти?

Навіть в наш час різноманіття магазинів і реклами на тему одяг для вагітних, найскладнішим завданням залишається знайти щось «на вихід». Щоб красиво, зручно, по сезону і, звісно, практично.

На наш погляд, найпрактичнішим рішенням у цьому разі буде обрати сукню для вагітних. Що може бути більш жіночним, чим сукня? Вона підкреслить особливу красу й сяйво, що мають тільки жінки, які очікують малюка. Красива сукня стане в нагоді і потім, бо сучасні моделі шиються з врахуванням можливості носити одяг після вагітності та під час годування.

Сукні для вагітних мають різні фасони: одні підкреслюють животик, інші допомагають його приховати. Довга сукня, а влітку це може бути сарафан, з легкої тканини, що струменить навколо фігури, завжди виглядає неперевершено. Така сукня робить силует стрункішим, й плавно підкреслює жіночі обриси. Популярними є моделі із завищеною лінією талії або А-образні силуети. Вони прекрасно сідають на вагітних і залишаються улюбленою річчю після народження малюка.

У спеку бажано обирати натуральні легкі тканини: бавовна, льон, віскоза, шовк, а в холодну пору року допускається змішаний склад з незначною кількістю синтетики, завдяки якій сукня для вагітних краще сідає та полегшується догляд.

Для ділових заходів можно обрати сукню класичного прямого фасону середньої довжини з рукавами або сукню-сорочку на ґудзиках і з паском. Гарно виглядають сукні-сорочки з джинсової тканини. Це дуже зручний варіант для подорожей і довгих прогулянок або шопінгу.

Нехай майбутня мама, попри деякі складнощі, почуває себе вільно й комфортно. А гарно підібрана сукня для вагітних— додає жінці впевненості.

Сукня для вагітних з натуральної тканини, що струменить навколо фігури, робить силуєт стункішим й підкреслює жіночі обриси

18 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі