Поширені запитання при виборі одягу для вагітних

FAQ

Чим одяг для вагітних відрізняється від звичайного одягу?


Одяг для вагітних – це спеціально скроєний одяг з урахуванням фізіологічних змін у фігурі вагітної жінки. В моделях передбачена завищена талія, вільний простір для животика, що підростає, еластичні елементи, м’яка дихаюча тканина, зручність у використанні. Важливо уникати стискання й занадто щільного одягу в районі живота, бо це може вам зашкодити.


Чи потрібен мені спеціальний одяг у період вагітності?


К першому триместрі, коли живіт ще сильно не збільшився, вам може бути достатньо звичайного одягу. Але в наступний період ви, на жаль, не зможете застібнути пояс штанів або поміститися у приталену сукню. Щоб уникнути перетискання вам знадобиться одяг вільного крою. Для продовження вашого звичного способу життя набагато зручніше буде використання спеціального одягу для вагітних.

Чи потрібно купувати одяг на розмір більше у період вагітності?

Вам не потрібно купувати одяг для вагітних більшого розміру. Всі моделі для майбутніх мам мають розміри, що відповідали розміру до вагітності з невеликим припуском для комфортного носіння під час вагітності. Тобто, якщо до вагітності ви зазвичай купували одяг розміру «М», то вибирайте модель для вагітних такого ж розміру.


Чим відрізняється одяг для вагітних від одягу для годування?


Одяг для вагітних, такий як сукні, блузки, світшоти, туніки, сорочки може мати систему для годування: спеціальні потайні застібки в рельєфних швах або застібка посередині на грудях дозволяють зручно годувати дитину. Часто такі моделі називають «2 в 1».

Чи зможу я носити сукню для вагітних після вагітності?

Багато наших моделей (сукні, блузки, світшоти) сконструйовано таким чином, що їх можна носити після вагітності як моделі вільного крою або як моделі А-силуету.


Одяг для вагітних виробник ТМ Нова Ти. Купити модні штани для вагітних, сукню, блузу та інші товари в нашому магазині. Вироби ТМ Нова Ти гарно сідають і після вагітності

17 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі