Приймаємо себе нову

Коли жінка дізнається про вагітність, зазвичай, її переповнюють різноманітні емоції. Це і радість, і відчуття дива, і різкий поворот життя. Та разом з цим можуть з’являтися тривога, іноді розгубленість, переживання, одне з яких — втрата звичного життєвого ритму і свого колишнього вигляду.

Дуже часто вагітні бояться, що стануть гладкими й негарними. Фігура дійсно змінюється: додаються кілограми, трохи збільшуються груди, стегна, звичайно, росте живіт. Але це абсолютно природний процес, і будь-який лікар вам скаже, що навіть необхідно в певній мірі для виношування здорової дитини. Та страх погладшати може привести до невпевненості у собі, сприяти поганому настрою, розчаруванню.

Допомогти в цьому може усвідомлення, що це стан тимчасовий. До того він є найвищим проявом жіночності. В період вагітності жінка світиться, її обриси гармонійні та прекрасні. Також для підкреслення і полегшення прийняття себе нової, як ніколи, підійде нове красиве вбрання. Не треба економити на собі, доношуючи одяг для вагітних за сестрою, подругою чи взагалі одягати речі мами, що на кілька розмірів більше. Це такий особливий період у житті, що хочеться його підкреслити, залишити в спогадах щемке й ніжне відчуття. Тому краще обирати, нехай одну-дві, але дійсно приємні і гарні речі для вагітних. Нагородою стане гарний вигляд, довершений образ і впевненість у своїй красі.

Вибір одягу для вагітних для сучасної жінки величезний: сукні для вагітних і для мам, що годують, штани й джинси зі спеціальним еластичним паском, туніки, лосини, костюми та комбінезони. Весь цей одяг створений спеціально з урахуванням максимальної зручності для носіння в період вагітності. Більшість такого одягу, наприклад сукню, можна носити і після вагітності. А спеціальна система для годування в деяких моделях полегшить майбутні прогулянки з малюком.

Насолоджуйтесь кожним днем цього непростого, але прекрасного періоду свого життя. Новий одяг для вагітних — прояв турботи про себе і свій комфорт.

Плаття для вагітних універсального крою що гарно сідає і після народження малюка. Застібки на гудзики сподобаються мамам яки підтримують грудне годування


15 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі