РОЗУМНИЙ ШОПІНГ

Тренд розумного шопінгу й відповідального споживання набирає обертів. Під впливом економічної нестабільності й загрози екологічної катастрофи все частіше люди розмірковують перед черговою покупкою: чи дійсно мені потрібна ця річ? Як я можу раціонально її використовувати? Як я можу зекономити?

Коли мова йде про придбання необхідних речей, то стоїть питання вибору найбільш практичної і доцільної покупки. Продавці привертають увагу клієнтів знижками, акціями, картками. Але головне розуміти мету купівлі певної речі, як довго ви її зможете використовувати, якість речі, довговічність.

Шопінг для матусь

Майбутні матусі на певному строку стикаються з об’єктивною необхідністю поповнити свій гардероб. Бо звичний одяг стає замалий, живіт не можна занадто стискати, білизна, взуття — все повинно бути зручне й безпечне. Отже, настає час обирати спеціальний одяг для вагітних. І це дійсно необхідна покупка. Зараз існує різноманітний вибір одягу для вагітних, і майбутня мама може обрати на свій смак красиві й модні моделі.

Як зробити практичний вибір, і чи можливо зекономити?

По-перше, варто продумати, що дійсно ви будете носити. Економія може полягати у купівлі кількох базових речей, що легко комбінуються між собою і з вашими старими речами, замість великої кількості вбрання для різних випадків.

Нові базові речі повинні відповідати вашому стилю життя. Наприклад, якщо ви щодня ходите до офісу, то навряд чи базовими стануть джинси-бойфренди з рваними вставками. Або, навпаки, якщо частіше усього ви гуляєте в парку чи ходите містом у справах, то спортивний стиль буде доречним і зручним, а от вечірня сукня для вагітних-тільки у разі необхідності.

Сукні для вагітних, які можна носити після вагітності і які зручні для годуваннячні

Базові речі для вагітних

Частіше усього, базовими речами для вагітної жінки можуть стати:

- штани або джинси для вагітних із високим еластичним паском;

- блузка або туніка для вагітних;

- сукня для вагітних;

- спортивний костюм для вагітних;

- лосіни для вагітних для дому, прогулянок, або заняття спортом;

- теплий верх в залежності від погоди;

- домашній халат, білизна.

Речі «3 в 1»

Економія може полягати також у придбанні речі «3 в 1». Тобто, це може бути сукня не тільки для періоду вагітності, а й для годування дитини зі спеціальними застібками чи іншою системою годування і такого фасону, що можливо носити після. Часто майбутні мами жаліють купувати дорогі речі на досить короткий строк. У цьому разі покупка багатофункціонального одягу буде дуже практичною.

Моделі «3 в 1» — це не тільки сукні, а й блузки, туніки, кофти, верхній одяг. Іноді пропонується окрема вставка на застібках для розширення, наприклад, пальто чи куртки.

Система годування, як правило, не помітна на одязі, тому таку річ можна носити потім, як звичайну.

Красива мама

Період вагітності і годування дитини є дійсно особливим у житті. Нехай красивий зручний одяг допоможе кожній жінці бути більш впевненою й щасливою.

тунікі для вагітних і для годування універсальний одяг, якій сподобається жінкам, що цінують стиль і комфорт

13 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі