Спортивний костюм для вагітних- модно та практично

Спортивний костюм — невід’ємна частина гардеробу сучасної жінки. У ньому зручно ходити на прогулянки, відпочивати на природі, також спортивні костюми є незамінними під час щоденних походів до магазину.


Майбутні матусі в основному відмовляються різко змінювати звичний стиль життя та обмежувати себе в пересуванні. Вони обожнюють прогулянки на свіжому повітрі, відвідують кінотеатри й кафе, радіють можливості вибратися на черговий шопінг. У такому разі їм підійдуть спеціалізовані спортивні костюми для вагітних, тому що звичайні стають незручними вже на третьому місяці. Незручність у стисканні в поясі животика, що стрімко зростає, а це може бути небезпечно для розвитку малюка.


Одяг для вагітних враховує всі фізіологічні зміни в тілі вагітної жінки, як правило, шиється з натуральних тканин, що дихають. Він еластичний, красивий, зручний, такий, що легко прати. Дизайн спеціалізованого одягу розробляється цілим колективом спеціалістів, щоб жінки виглядали стильно, модно й почувалися комфортно у такий хвилюючий час.


Рішення купити спортивний костюм для вагітних стане однаково вдалим для любительок спортивного стилю і для кокетливий модниць. Вони гарно сидять на фігурі протягом всього строку вагітності і в період відновлення організму. Еластичність, м’якість тканини, конструктивні особливості, зокрема спеціальні вставки у штанях, допомагають зняти відчуття стиснення. А після вагітності штани з паском, наприклад, із еластичної резинки, можна носити як зручні звичайні штани. Великий вибір моделей й кольорів задовольнить матусь з будь-яким смаком.


Спортивні костюми, купити які можна в спеціальних магазинах для вагітних, розділяються на чотири групи за типом конструкції штанів, кожна з яких має свої переваги й недоліки:

  • спортивні костюми зі штанами під живіт без використання еластичних вставок, що гарно підійдуть у перші місяці вагітності, надалі носити їх буде некомфортно;

  • спортивні костюми зі штанами під живіт із еластичними вставками — є більш комфортним для майбутніх мам протягом усього строку, не парить, можна носити і після вагітності;

  • спортивні костюми зі штанами з еластичним паском на живіт — є найбільш популярним типом, комфортні увесь строк, підтримують животик, пасок ховається під худі або світшот костюма;

  • спортивні костюми зі штанами з високим щільним еластичним паском на живіт, що закриває весь живіт, зігріває та захищає від протягів, найчастіше використовуються у холодну пору року.

Кофта для вагітних або світшот є частиною костюма, але можна придбати її окремо. Зазвичай шиються або з застібкою на молнії або з потайними застібками на грудях для годування малюка. Існують моделі-трансформери зі вставкою на застібках, яку можна знімати й одягати для розширення кофти при необхідності. Та більшість моделей одразу сконструйовано під форми майбутньої мами. Кофта може мати капюшон по типу худі або м’який комірець.


Спортивний костюм в наш час є базовою річчю для вагітних, це простий і зручний спосіб виглядати чарівно і відповідати модним тенденціям.

Спортивний костюм для вагітних купити оптом та в роздріб у виробника
Спортивний костюм для вагітних
спортивні костюми для вагітних
спортивні костюми для вагітних

22 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі