Трикотажні костюми від ТМ НОВА ТИ

Трикотажний костюм дуже зручна та ультрамодна річ для вагітних. Пропонуємо наші моделі –костюм для вагітних який дуже гарно сідає і після народження дитини, має систему годування і ідеально вписується у будь-який образ.

Кожна модель розроблена з урахуванням сучасних модних тенденцій та має свої унікальні дизайнерські елементи. Костюм для вагітних від ТМ Нова Ти дуже жіночій та функціональний-потайні застібки на світшотах не помітні, м’яка тканина дуже зручна для носіння, широкий пояс на штанях з додатковим паском регулюється під животик. Костюм з трикотажної тканини стане незамінним для різних ситуацій- прогулянок, шоппінгу, зустрічей з друзями, та як одяг для повсякденних справ.

Особливості крою наших виробів- універсальність. Ви зможете носити костюми і після народження дитини як модель вільного крою. Вироби з трикотажних тканин не сковують рухів, добре утримують тепло та дозволяють дихати тілу. Можливо носити як разом, так і окремо з іншими деталями вашого гардеробу, створюючи нові образи.

Трикотажний костюм дуже зручна та ультрамодна річ для вагітних. Пропонуємо наші моделі –костюм для вагітних який дуже гарно сідає і після народження дитини, має систему годування і ідеально вписується у будь-який образ. Одяг для вагітних від ТМ НоваТи- гарний одяг для нового щастя!

14 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі