Туніки

Туніка — це подовжена сорочка вільного крою з рукавами чи без. Туніки були поширені ще у Давній Греції, а потім їх носили римляни. З часом такий одяг став розповсюджений як на Заході, так і на Сході. В наші часи туніка не виходить із вжитку. Особливо її полюбляють майбутні матусі за практичність і комфорт.

Коли настає пора жінці купити одяг для вагітних, перше, на що вона одразу звертає увагу, це штани, джинси або лосини. А до них, як топ, найзручнішим варіантом є туніки. Їх легко підібрати за розміром, бо класичні туніки досить просторі, тому ідеально підходять для великого животика. Вони прикривають увесь животик і частково стегна, що є зручним, особливо у холодну пору. Не стискають тіло, не перешкоджають руху.


Влітку в туніках для вагітних з легкої тканини, навпаки, не жарко, бо вона вільно струменіє навколо фігури, дає тілу дихати.

Туніки за фасоном можуть бути схожими на ошатні блузки і використовуватися як елемент святкового вбрання. А можуть мати спортивний стиль і прекрасно поєднуватися із лосинами чи спортивними штанами. Для вагітних в основному шиють туніки довжиною до середини стегна, що є найкомфортнішою довжиною. Іноді довгу туніку дівчата невеликого зросту носять як сукню. Туніки можуть мати несиметричні передню і задню частину, що трохи видовжує стан на вигляд. Або розрізи с боків — тоді їх носіть зі штанами або шортами. Останнім часом були дуже популярними туніки-сорочки. Така річ може стати частиною ділового образу.

Туніка — це універсальний предмет гардеробу для вагітних, який однаково стильно виглядає як на роботі, так і в повсякденному житті.

.

12 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі
  • Facebook
  • Instagram

© 2015-2020 NowaTy