Увага на тканини!

Одяг для вагітних — спеціальний одяг, що відрізняється від звичайних речей кроєм, фасоном, деякими технічними елементами. Головною метою є надання можливість вагітній жінці почувати себе комфортно та впевнено у красивому стильному одязі.


Однією з найважливіших складових процесу виробництва моделей для майбутніх мам є вибір тканини та її якість. Тканина — це не тільки колір чи фактура. Від неї залежить, як модель «сяде» по фігурі, як жінка буде себе почувати в такому одязі, та наскільки річ виявиться довговічною і зручною у догляді.


Сучасні тканини вражають різноманітністю. Всі вони відрізняються за складом, структурою, властивостями та, звичайно, відтінками.


Під час планування нової колекції ми завжди дуже відповідально підходимо до вибору тканин для пошиття наших моделей. Віддаємо перевагу тим тканинам, які не тільки красиві, а й будуть комфортні при носінні, вміють «дихати», мають достатній показник гігроскопічності, будуть легкі у догляді.


Для створення одягу для вагітних переважними для використання є трикотажні тканини. Трикотаж має властивості розтягнення, завдяки чому одяг ніби підлаштовується під природні зміни тіла вагітної, а також не стискає, не заважає вільним рухам.


Трикотаж — в’язане на спеціальній машині полотно, в якому нитки можуть бути як рослинного, так і штучного походження. Завдяки в’язаній структурі трикотаж має гарну повітряпроникність, зносостійкість, речі з нього практично не зминаються, з часом не втрачають форму та легкі у догляді.

Плаття для вагітних з трикотажу джерсі і модал красиво драпіруються (збираються у м’які зборки) над животиком, що підростає. Вони достатньо щільні і теплі для холодної погоди та дуже приємні до тіла. У складі цих тканин зазвичай переважає віскоза (до 70%) , а також у наявності поліестер.Трикотаж футер — щільне полотно, в якого лицьова частина гладенька, а виворіт має м’який начос або петлю. Об’ємне полотно, м’яке на дотик, добре пропускає повітря при цьому зберігає тепло. Штани для вагітних з футера є стійкими до розтягненню, довго зберігають форму. У складі від 70% бавовни та поліестер.
Трикотаж бавовна мікро — щільна спортивна тканина. Лосіни для вагітних з неї прекрасно «сідають», не заважають кровообігу, мають гарні гігроскопічні властивості, не парять у спеку, при цьому достатньо теплі для міжсезоння. У складі 77% бавовни, поліестер, еластан.Спортивний костюм для вагітних з турецького трикотажу двунитка має застібки для годування, штани універсальні, підходять для носіння після вагітності.
Костюм з трикотажу двунитка

Трикотаж двунитка виготовлюється з натуральних бавовняних ниток, має стійкість до зминання та високу міцність. При додаванні невеликої кількості синтетичних матеріалів, тканина стає більш м’якою і приємною до тіла, при цьому не втрачає своїх переваг. Спортивні костюми для вагітних з трикотажу двунитка дуже комфортні у носінні, не заважають руху і підходять для всіх строків вагітності. У складі від 95% бавовни, спандекс, еластан.


Після вибору тканини дизайнер і конструктор створюють модель, щоб наші клієнтки були гарними та стильними.

28 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі