Ґендер-паті

В багатьох країнах зараз на хвилі популярності американська традиція проводити вечірку на честь визначення статі ще ненародженої дитини. Це так звана ґендер-паті, що проводиться під час вагітності з метою повідомити близьким і друзям про народження хлопчика або дівчинки.


Визначення статі майбутньої дитини завжди було хвилюючим моментом. Деякі батьки надавати перевагу елементу сюрпризу та воліли, як у давнину, дізнатися це при народженні. Але зараз, завдяки існуванню технології УЗД, можна розкрити секрет вже на 15-20 тижні вагітності.


Сучасні батьки переважно хочуть знати стать дитини, щоб вибрати ім’я, підготувати помешкання, придбати необхідні речі. Іноді лікаря просять не казати одразу стать дитини, а написати на папірчику, який батьки відкриють у визначений момент, щоб розділити радість з родичами або молодшими дітьми. Так і народилася ця ідея святкування яскравих емоцій при розкритті статі майбутньої дитини.


вечірка стать дитини, гендер пати, одяг для вагітних

Для святкування необхідно, як і для будь-якої вечірки, запросити гостей, обрати місце проведення заходу, продумати декорування помешкання, та частування. Зазвичай на таких вечірках не накривають столи з багатьма блюдами, а обмежуються закусками та солодощами.

З прикрас часто використовують надписи «хлопчик або дівчинка», повітряні кульки, квіти тощо. Традиційно декорування оформлюється у рожевих і блакитних тонах. Навіть їжу можна замовити у цих кольорах.

Для розваг гостей можна запросити ведучого свята, продумати музичне оформлення, можливо веселі конкурси та ігри.


вечірка стать дитини, одяг для вагітних, гендер пати

Головною подією свята стане саме розкриття інтриги. Цю кульмінацією можна запланувати у таких варіантах:

  • торт з рожевою або блакитною начинкою чи іншим секретом;

  • велика кулька або піньята, яка вибухне в певний момент кольоровим конфетті;

  • відкриття коробки, з якої вилетять кульки правильного кольору — це зараз найпопулярніший варіант;

  • кольоровий дим, якщо ви проводите захід на дворі;

  • або інший атрибут-сюрприз, що точно дозволить зрозуміти, кого очікує пара.

Не забуте про фотографа або відео-зйомку. Бо пам’ять про такий щасливий момент ще довго будуть приносити радість вам і вашим близьким.18 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі